Nota Prawna

Strona – zorganizowana platforma informatyczno-informacyjna podłączona do sieci Internet zlecona do stworzenia przez: FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK, ul. św. Wawrzyńca 15, 62-200 Gniezno, NIP: 7841923907, Regon: 302416273 umożliwiająca Użytkownikom korzystanie z mechanizmów informatycznych oraz informacji opracowanych przez FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK,  a także innych światowych zasobów Internetu.

WAŻNE: 
Oferta zamieszczona na naszej stronie internetowej: www.meblebrenk.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK informuje, iż wszelkie informacje zawarte na niniejszej Stronie oraz stronach z nim związanych nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a służą tylko i wyłącznie celom informacyjnym.

Korzystanie ze strony internetowej www.meblebrenk.pl (zwanej również “Strona”) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przedstawione poniżej warunki, bez możliwości zgłaszania jakichkolwiek zastrzeżeń co do ich treści. Jeśli użytkownik (odwiedzający stronę) nie akceptuje poniższych warunków nie jest uprawniony do korzystania ze Strony.

FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK wyraża zgodę, aby użytkownicy przeglądali zawartość Strony, drukowali i kopiowali jego fragmenty dla użytku osobistego. Zabrania się wykorzystywania informacji zawartych na Stronie dla celów komercyjnych.

FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK nie ponosi żadnej odpowiedzialności za aktualność, dokładność oraz kompletność przedstawionych informacji publikowanych na Stronie oraz stronach z nią związanych (mogą być one przedstawione lub udostępnione w formie skróconej, niepełnej lub być przedawnione) a całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania tych informacji ponosi użytkownik Strony.

W szczególności FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK nie ponosi odpowiedzialności za:

  1. decyzje użytkowników podejmowanie na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej www.meblebrenk.pl
  2. zawartość stron zewnętrznych połączonych ze Stroną za pomocą linków,
  3. skutki wykorzystania przez użytkowników informacji uzyskanych na Stronie,
  4. przerwy w dostępie do sieci internet,
  5. bezpośrednie, pośrednie oraz przypadkowe straty i szkody spowodowane przez użytkowników lub osoby trzecie powstałe w wyniku korzystania ze Strony,
  6. działanie osób trzecich bezpośrednio lub pośrednio wynikające z korzystania ze Strony naruszające prawo, w tym zwłaszcza wszelkie informacje zamieszczone na Stronie bez zgody FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK lub przez FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK opracowane,
  7. utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, wirusami, błędami systemów operacyjnych.

FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK ma prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania Strony lub jego części bez konieczności powiadamiania o tym fakcie użytkowników.

Wszelkie nazwy, znaki i logo, w tym zwłaszcza nazwy i logo firm, znaki towarowe, inne oznakowania produktów, hasła reklamowe itp. (“Znaki Handlowe”) pojawiające się na niniejszej Stronie są, o ile nie podano inaczej, znakami handlowymi zastrzeżonymi na rzecz FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK oraz podlegają ochronie prawnej. Użycie lub niewłaściwe użycie znaków handlowych lub jakichkolwiek innych elementów treści niniejszej Strony jest surowo zakazane.

Wszystkie materiały zamieszczone na Stronie są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów nie może być kopiowany, publikowany, modyfikowany, ładowany, dystrybuowany, wyświetlany, wystawiany ani nadawany w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków, w szczególności: elektronicznych, fotograficznych, mechanicznych, rejestrujących, bez pisemnego zezwolenia FIRMA BRENK PRODUKCJA I SPRZEDAŻ MEBLI TAPICEROWANYCH BEATA BRENK.

 

 

 

Meble Brenk
 ul. św. Wawrzyńca 15, 62-200 Gniezno
tel. 697 523 998
tel: 603 745 383
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o naszej "Polityce Prywatności."